Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Spacerem po naszej Ziemi- zajęcia edukacyjne w GBP w Bachórzu.

Utworzono dnia 15.04.2023

Światowy Dzień Ziemi uczciliśmy w trakcie sobotnich zajęć bibliotecznych w GBP w Bachórzu spacerem i podziwianiem darów przyrody. Wcześniej dzieci wysłuchały fragmentów książki "Gadając z rzeczami" A .Studzińskiego, z których dowiedziały się o...

czytaj dalej... na temat: Spacerem po naszej Ziemi- zajęcia edukacyjne w GBP w Bachórzu.

Warsztaty plastyczno-ekologiczne

Utworzono dnia 28.04.2023

Dzięki uprzejmości Związkowi Gmin ‘’Eko-Logiczni’’ w Bibliotece Publicznej w Łubnie odbyły się dwuetapowe warsztaty plastyczno-ekologiczne. Na pierwszych zajęciach dzieci z kl.3 Szkoły Podstawowej w Łubnie dowiedziały się jak można przerobić plastikowe butelki na piękne rękodzieła np. doniczki.

Kolejne zajęcia poprowadziła pani Karolina Duduś pracownik Związku Gmin ‘’Eko-Logiczni’’, która pokazała jak sadzić nasionka kwiatów i jak póżniej o nie dbać. Dzieci w własnoręcznie przygotowanych doniczkach zasiały kilka odmian kwiatów i ziół, o które obiecały dbać by pięknie wyrosły.

Dużym zaskoczeniem było pojawienie się dziennikarza Radia Rzeszów Pana Szymona Tarandy, który przeprowadził wywiad między innymi z dziećmi i obiecał, że 28 kwietnia 2023 r. między godziną 7.00 a 9.00 można będzie wysłuchać krótkiej relacji z tego wydarzenia.

Dziękujemy Celowemu Związkowi Gmin ‘’Eko-Logiczni’’ za materiały/ozdoby do przygotowania doniczek, ziemię i nasiona, a w szczególności Pani Karolinie Duduś za ciekawe przeprowadzenie zajęć. Dziękujemy przede wszystkim naszym niezawodnym dzieciom za aktywne uczestnictwo i Paniom za to, że chętnie korzystają z naszych ofert.

czytaj dalej... na temat: Warsztaty plastyczno-ekologiczne

Spotkanie z lekturą w bibliotece w Laskówce.

Utworzono dnia 18.04.2023
Książka pt.,,Kapelusz Pani Wrony" Danuty Parlak to pozycja znajdująca się na liście lektur dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Dzisiaj w bibliotece w Laskówce uczennice wysłuchały rozdziału pt.,,Nic w ogrodzie". Na chwilę przenieśliśmy się w świat magicznego ogrodu,...
czytaj dalej... na temat: Spotkanie z lekturą w bibliotece w Laskówce.

Wielkanocne króliczki w bibliotece w Laskówce.

Utworzono dnia 05.04.2023

5 kwietnia w bibliotece w Laskówce odbyły się warsztaty wielkanocne.Dziewczynki wykonywały króliczki ze skarpetek.Zajęcia prowadziła Ewelina Potoczny.

czytaj dalej... na temat: Wielkanocne króliczki w bibliotece w Laskówce.

Wielkanocne kartki świąteczne-Laskówka.

Utworzono dnia 04.04.2023

We wtorek 4 kwietnia w bibliotece w Laskówce odbyły się zajęcia plastyczne.Dzieci wykonywały piękne kartki z życzeniami na Święta Wielkanocne.

czytaj dalej... na temat: Wielkanocne kartki świąteczne-Laskówka.

Warsztaty aromaterapii w bibliotece w Laskówce.

Utworzono dnia 08.03.2023

Warsztaty aromaterapii upłynęły nam w przyjemnej atmosferze, przy relaksacyjnej muzyce.Na koniec stworzyłyśmy własne świece zapachowe.Zajęcia, w których wzięły udział uczennice Szkoły Podstawowej w Laskówce prowadziła Ewelina Potoczny.

czytaj dalej... na temat: Warsztaty aromaterapii w bibliotece w Laskówce.

Tablica świetlna w bibliotece w Laskówce.

Utworzono dnia 02.02.2023
Zajęcia z wykorzystaniem tablicy świetlnej to ciekawa forma spędzenia czasu dla najmłodszych. Kreatywne zajęcia w bibliotece w Laskówce prowadziła Ewelina Potoczny.
czytaj dalej... na temat: Tablica świetlna w bibliotece w Laskówce.

,,Trzej Królowie"

Utworzono dnia 10.01.2023

,,Trzej Królowie" to główny temat zajęć czytelniczo-plastycznych, które odbyły się w bibliotece w Laskówce. Zajęcia prowadziła Ewelina Potoczny.

czytaj dalej... na temat: ,,Trzej Królowie"

Pogadanka o kotach.

Utworzono dnia 21.02.2023
W lutym obchodzimy Dzień Kota. Z tej okazji w Szkole Podstawowej w Laskówce odbyło się spotkanie, którego głównym tematem były własnie koty. Dziewczynki obejrzały książeczki o tych bardzo lubianych zwierzętach i wysłuchały bajki pt.,,Kot w butach".
czytaj dalej... na temat: Pogadanka o kotach.

Dzień teatru w bibliotece w Dylągowej

Utworzono dnia 28.03.2023
W dniu 28 marca uczniowie Szkoła Podstawowa w Dylągowej zawitały do świata teatru czyli do naszej gminnej biblioteki. Wszystko to z racji faktu, że wczoraj obchodzony był Międzynarodowy Dzień Teatru (27 marca). Uczniowie oraz Przedszkolaki dowiedzieli się czym jest teatr oraz jak się...
czytaj dalej... na temat: Dzień teatru w bibliotece w Dylągowej

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Biuletyn Informacji Publicznej

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 20

W poprzednim tygodniu: 23

W tym miesiącu: 27

W poprzednim miesiącu: 120

Wszystkich: 3974