Wszyscy szyją i my też !!!!!

Od tygodni bibliotekarki i przyjaciele bibliotek, Panie Katarzyna Balawender, Teresa Ryba, Dorota Giersiewicz, Maria Sapa, Maria Hadam, Aleksandra Twardy, Gabriela Sokolik oraz Nikola Sokolik szyją maseczki dla ośrodków zdrowia i mieszkańców naszej Gminy. Materiały oraz potrzebne akcesoria zakupiła Gmina Dynów. Do chwili obecnej uszyte zostało około 500 sztuk maseczek. Kolejne partie materiału pozyskane przez Pana Wójta są w drodze. W związku z tym osoby, które chcą przyłączyc się do naszego zespołu prosimy o kontakt z bibliotekarkami lub Urzędem Gminy Dynów.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Paniom oraz bibliotekarkom za ich pracę, która pomaga w walce z pandemią na naszym terenie.  Doceniam to tym bardziej, ponieważ wiem, że większość tego zespołu do tej pory miała niewiele wspólnego z szyciem, a nie jest to łatwe zadanie. Więc jeszcze raz, w imieniu własnym i Pana Wójta wszystkim serdecznie dziękuję i oczywiście zapraszam do dalszej współpracy.

Dyrektor GBP w Dynowie z/s w Bachórzu
                                                                                                                                  Mariola Kaczor