29.05 grupa seniorów przy GBP w Dąbrówce Starzeńskiej miała przyjemność odwiedzić Arboretum w Bolestraszycach. Przepiękna roślinność i wędrówka z przewodnikiem wprawiła wszystkich w zachwyt. Dodatkowym bonusem było obejrzenie wystaw dwóch artystek, Doroty Sak i Anety Pliszki. Wycieczkę zakończyliśmy przepysznym obiadem w restauracji Galleon.
Wycieczka integracyjna seniorów do Arboretum.
Utworzono dnia 30.05.2026


