5 maja, po dłuższej jesienno-zimowej przerwie w ćwiczeniach plenerowych, seniorzy wzięli udział w zajęciach nordic walking w ramach projektu „Aktywni i kreatywni 60+”.
Zajęcia odbyły się w Łubnie pod czujnym okiem trenera, pana Marcina. Mimo dłuższej przerwy w zajęciach seniorzy świetnie znają zasady „chodzenia z kijkami „.
Po krótkiej rozgrzewce i sprawdzeniu umiejętności, uczestnicy zajęć wyruszyli w teren podziwiając piękno wiosennej przyrody. Piękne krajobrazy, chociaż teren wymagający fizycznie przyniosły dużą radość wszystkim uczestnikom wycieczki.
Były rozmowy, radość i integracja grupy. Nie zabrakło wspólnego świętowania urodzin pani Aliny z tradycyjnym
lat



