13 lutego 2026r. odbyły się wyjątkowe warsztaty rękodzieła, podczas których uczestnicy mieli okazję wykazać się kreatywnością i zdolnościami manualnymi. 
Wspólnie tworzyliśmy piękne, kolorowe kwiaty z krepiny – każdy był niepowtarzalny i wykonany z ogromnym zaangażowaniem. Praca z papierem to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonałe ćwiczenie cierpliwości i precyzji.
Po części artystycznej przyszedł czas na integrację i odrobinę zdrowej rywalizacji przy grze „Wieża Liderów”. Emocji nie brakowało! Budowanie stabilnej konstrukcji wymagało współpracy, skupienia i sprytu. 


