27 maja w bibliotece w Łubnie po raz kolejny odbyły się zajęcia dla Seniorów z nordic walking. Była to doskonała okazja, by zadbać o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie podczas wspólnych spacerów na świeżym powietrzu.
Nordic walking angażuje niemal całe ciało, poprawia wydolność organizmu, wzmacnia mięśnie oraz odciąża stawy i kręgosłup.
Wspólne marsze to nie tylko ruch, ale również okazja do integracji, rozmów i aktywnego spędzania czasu w miłej atmosferze.


