Dziękujemy MOKSiR w Dynowie za zaproszenie. Dołączamy do słów dyrektora, pana Łukasza Domina: "Był to wyjątkowy czas wspólnego spotkania, rozmów, modlitwy i dzielenia się opłatkiem. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i stworzyli tę chwilę, pełną życzliwości, ciepła i świątecznej atmosfery. Niech ten wigilijny duch wspólnoty, radości i wzajemnej bliskości towarzyszy nam przez całe Święta Bożego Narodzenia". Najlepsze życzenia również ze strony GBP w Dynowie z/s w Bachórzu.
Miejsko-Gminna Wigilia 2025.
Utworzono dnia 30.12.2025


