19 marca dwie grupy aktywnych seniorów z naszej gminy obejrzało film "Najświętsze serce" w rzeszowskim kinie Zorza. Na specjalnym seansie nie brakło wzruszeń, emocji i treści bliskich każdemu człowiekowi . Dziękujemy za wspólny wyjazd i miło spędzony czas.
Biblioteczny wyjazd do kina Zorza dla seniorów.
Utworzono dnia 24.03.2026


