25.03 Aktywni 60+ udowodnili zasadność nazwy grupy- intensywnie i aktywnie trenowali na sali GBP w Łubnie. Wykonywane pod okiem pani prowadzącej ćwiczenia dostosowane były do poziomu sprawności wszystkich uczestników, niemniej jednak pozwalały usprawnić mięśnie. Dziękujemy również marcowym jubilatkom i solenizantkom za poczęstunek i jeszcze raz życzymy sto lat!
Aktywnie u Aktywnych 60+ :)
Utworzono dnia 25.03.2026


