Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Aktywni 60+ w Filharmonii Podkarpackiej.

Utworzono dnia 19.02.2026
15.02.2025 r. uczestnicy projektu „Aktywni i kreatywni 60+” mieli niezwykłą przyjemność uczestniczyć w koncercie „10 Tenorów” w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.
To był wieczór pełen emocji, wzruszeń i muzycznej energii! Artyści zachwycili publiczność potężnymi głosami, charyzmą sceniczną oraz repertuarem łączącym klasykę z popularnymi utworami. Nie zabrakło owacji na stojąco i wspólnego śpiewania ????????
Wyjazd do filharmonii był nie tylko okazją do obcowania z kulturą na najwyższym poziomie, ale także do integracji, wspólnych rozmów i spędzenia czasu w miłej atmosferze.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspaniałą energię! ????
Kolejne spotkania już wkrótce — śledźcie nasz profil, by być na bieżąco!

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Biuletyn Informacji Publicznej

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 15

W poprzednim tygodniu: 23

W tym miesiącu: 38

W poprzednim miesiącu: 148

Wszystkich: 9582