ZABAWY Z BAJKĄ - spotkanie w Klubiku Czytelniczym

Zabawy teatralne obok książek, zabawek czy innych zajęć, odgrywają dla dzieci bardzo istotną rolę. Wywierają duży wpływ w kształtowaniu charakteru i osobowości. U dzieci uaktywnia się fantazja a także marzenia i zainteresowania.

Dlatego zabawy w teatr były inspiracją do listopadowych i grudniowych zajęć w Klubiku Czytelniczym w Dylągowej. Zorganizowanie przedstawienia kukiełkowego przez najmłodsze dzieci dla koleżanek i kolegów z  klasy I, wymagało wcześniejszych przygotowań, zarówno ze strony prowadzących jak i ze strony dzieci poprzez przygotowanie kukiełek oraz robienie prób. Mali klubowicze przedstawili bajkę Kopciuszek sprawiając wielką radość swoim kolegom. Po czym role się odmieniły i pierwszaki również zechcieli spróbować swoich sił aktorskich. Przedstawili bajkę Piękna i Bestia. Zajęcia te były dla dzieci wielką przyjemnością, co było widać na ich buziach.

Zapraszamy do Fotogalerii

A.    Karnas