Światowy Dzień Zwierząt.

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt,dlatego głównym celem spotkania w Oddziale Przedszkolnym w Laskówce było zwrócenie uwagi na prawidłowe zachowanie ludzi wobec zwierząt i uświadomienie,że zwierzę to żywa istota,która ma swoje prawa i należy o nią dbać. Dzieci poznały różne ciekawostki na temat zwierząt oraz wiadomości dotyczące opieki nad nimi. Najmłodsi chętnie opwiadali o swych domowych zwierzakach. Przedszkolacy wysłuchali też czytanych  przez panią bibliotekarkę krótkich opowiadań  z książeczki pt. ,,Między nami zwierzakami w lesie" autorstwa Jacka Daniluka. Było to bardzo miłe spotkanie.

M.Kaszycka