WALENTYNKOWY TURNIEJ SZACHOWY

W dniu 18 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Starzeńskiej został przeprowadzony Walentynkowy Turniej Szachowy. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Starzeńskiej oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Dynowie z/s w Bachórzu. W turnieju wzięli udział uczniowie klas najmłodszych ze SP w Harcie, SP nr 1 w Dynowie oraz uczniowie SP w Dąbrówce Starzeńskiej. Rozgrywki, do których przystąpiło 14 zawodników, zostały przeprowadzone systemem każdy z każdym z podziałem na dwie grupy uczniów: klasy I-III oraz IV-V. Turniej sędziowała pani Ewa Święch.

Najlepsi zawodnicy w kategorii klas IV-V :

I miejsce - Łukasz Zańko

II miejsce - Patryk Chrapek

III miejsce - Radosław Karaś

Najlepsi zawodnicy w kategorii kl. I-III :

I miejsce - Julian Piejko

II miejsce - Agnieszka Zańko

III miejsce - Nikola Wandas

Swoją obecnością zaszczycił wszystkich Wójt Gminy Dynów pan Wojciech Piech, składając gratulacje organizatorom oraz uczestnikom i zwycięzcom turnieju. Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i dyplomy. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i nagrody w postaci gadżetów. Uczestnicy otrzymali słodki ,,doping” - soczki i batoniki. Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Starzeńskiej ufundowała i zorganizowała poczęstunek w formie kanapek i własnoręcznie pieczone słodkości oraz herbatę.