Urodziny Pluszowego Misia w Klubiku Czytelniczym w Dylągowej

25-go listopada przypada święto, które obchodzone jest z wielką radością i przyjemnością.  Światowy Dzień Pluszowego Misia bo o tym święcie mowa, obchodzony był również przez Klubik Czytelniczy w Dylągowej (działający we współpracy filii bibliotecznej nr 2 oraz oddziału przedszkolnego SP). Spotkanie urodzinowe odbyło się na sali gimnastycznej. Oprócz przedszkolaków na zabawę przybyły dzieci z klas od I – III, oczywiście w towarzystwie swoich pluszowych misiów. Tak uroczysty dzień nie mógł się odbyć bez czytania bajek o misiach, wspaniałej zabawy przy misiowych piosenkach a także słodkiego poczęstunku. Podczas odśpiewania  wszystkim misiom „sto lat” na salę został wniesiony piękny tort w kształcie misia. Za tak miłą dla nas wszystkich niespodziankę należą się duże podziękowania dla Pani Przewodniczącej z Rady Rodziców Grażyny Martowicz. Tort był nie tylko piękny ale i pyszny. Dziękujemy wszystkim za miłą zabawę.

Karnas