URODZINY KSIĄŻKOWEGO MISIA w Filii nr 1 w Dąbrówce St.

W miesiącu październiku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klas od I – IV zostały zaproszone na urodziny Książkowego Misia, zorganizowane przez filię biblioteczną nr 1 w Dąbrówce St. Tego dnia zaproszone goście przyniosły ze sobą swoje ulubione pluszowe misie. Urodzinowe przyjęcie zaczęło się od nauki misiowej piosenki, która bardzo się dzieciom spodobała. Następnie odbyła się prezentacja pluszaków oraz rozpoznawanie bohaterów książkowych. Po wspólnych tańcach przyszedł czas na czytanie bajeczek o misiach i kolejne tańce- przytulańce ze swoimi ulubieńcami. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali misiom „sto lat” oraz zajadali misiowym smakołykiem.

Zapraszam do Fotogalerii.

1. Karnas