ULANICKIE FERIE ZIMOWE Z BIBLIOTEKĄ I OSP

Ferie zimowe dobiegły końca, czas wrócić do obowiązku szkolnego. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia a tych z pewnością nie brakuje feriowiczom z Ulanicy, którzy chętnie wzięli udział we wszystkich zajęciach organizowanych przez filię GBP w Ulanicy we współpracy z OSP w Ulanicy.

W pierwszym tygodniu odbyły się różnorodne zabawy z chustą Klanzy, konkurs czytania, kalambury, gry stolikowe, gry w bilard i piłkarzyki. Miał miejsce również wyjazd do kina organizowany przez bibliotekę z Bachórza na film „Cudowny chłopiec”. W ramach rewanżu zaprosiliśmy dzieci z tamtejszej filii na dyskotekę, która odbyła się w Domu Ludowym w Ulanicy.

Drugi tydzień ferii również był pełen atrakcji, a mianowicie wyjazd na kręgle do Rzeszowa, gdzie po niemałym wysiłku raczyliśmy się pizzą. Na zakończenie ferii również  strażacy przygotowali dla dzieci inne atrakcje. Były pokazy umundurowań, bajkowe kino zapoczątkowane filmikami prewencyjnymi dla dzieci o tym jak należy się zachować w razie różnych niebezpieczeństw. Obowiązkowo był popcorn, wata cukrowa oraz drobne upominki.

Gorące podziękowania kieruję do:

-  OSP Ulanica za wszelaką pomoc; Katarzyny Błońskiej- Mnich, Grzegorza Mnich, Małgorzaty Kamińskiej, Józefa Marszałka i Wojciecha Dutki

Sponsorów

Pani sołtys Lucyny Tworzydło za kosz słodyczy

Firmie PPHU PREZZO Paweł Krztoń za pączki

Justynie Potocznej za ciasto

Kazimierze Dutce za różne upominki

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w zakładce Fotogaleria i na fb na stronie OSP Ulanica

Oprac. A. Karnas