Spotkanie autorskie w Łubnie

W piątek 26 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Łubnie odbyło się spotkanie autorskie z p. Zbigniewem Kołbą - autorem książki dla dzieci  ,,Znajdż mnie i kiedyś odwiedż ". Wzięły w nim udział dzieci z klas ,,O"- III. Autor opowiadał uczestnikom o tym , jaką rolę w życiu odgrywa sen, jak ważne jest zdrowe odżywianie , że warto pić np. sok z pomidorów oraz ograniczyć gry na komputerze . Pisarz zachęcał młodych słuchaczy do częstego czytania książek i czerpania z nich wiedzy . Uczestnicy rozwiązywali również zagadki i odpowiadali  na pytania . Chętne dzieci  głośno odczytały fragment książki autora , jej główne przesłanie ,,Uczymy się dla siebie , a najbliższym sprawiamy radość tym, co umiemy ". Spotkanie zakończyła wspólna fotografia i autograf w książce z dedykacją dla czytelników biblioteki .