Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek oraz Książkowego Misia

Z wielką przyjemnością biblioteka w Bachórzu gościła dzieci z klasy 0 miejscowej szkoły wraz z wychowawczynią, Panią Marzeną Szmul. Okazją do spotkania były aż dwie międzynarodowe uroczystości: Dzień Książkowego Misia oraz Postaci z bajek. Po przywitaniu, wzajemnym przedstawieniu się i zapoznaniu z biblioteką dzieci rozmawiały na temat bajkowych misiów, kolorowały obrazki na wystawkę oraz słuchały czytanej bajki o Kubusiu Puchatku. Dzieci obejrzały również przeznaczony dla nich księgozbiór, zjadły deser, a  następnie wykorzystały do świetnej zabawy dostępne gry i zabawki. Obiecały za niedługo znów odwiedzić bibliotekę.

K.Sokolik