GMINNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

29- go lipca b.r. w Domu Ludowym w Łubnie odbył się Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej zorganizowany przez Gminę Dynów przy współpracy Gminnej Biblioteki Publicznej. Patronat nad imprezą objęło Starostwo Powiatowe w Rzeszowie. Celem konkursu było krzewienie wartości patriotycznych w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy prezentowali swoje utwory muzyczne w trzech kategoriach wiekowych. Ogółem wystąpiło… solistów, 3 duety i 1 trio. W kat I czyli do 10 lat wygrała Wiktoria Kaszycka, w II kategorii od 11-15 lat wygrał duet - Ania i Agata Pudysz , natomiast w III kategorii od 16 -21  lat wygrała Joanna Niemiec. Pozostali uczestnicy zajęli kolejno II i III miejsca. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Występujących oceniało Jury w składzie: Mieczysław Twardy, Kazimierz Rebizak i Tomasz Rebizak. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Fotogaleria.