Filmy,spotkania,bale...czyli ferie w bibliotece

Ferie 2019 minęły w bibliotece w Bachórzu pod znakiem zajęć i wyjazdów: począwszy od gościnnej projekcji "Królowej Śniegu" w Łubnie, gdzie chętne dzieci dowiózł autokar, poprzez dwa seansy w kinie w Rzeszowie po zajęcia na miejscu.  Młodsze dzieci w kinie obejrzały film "O psie, który wrócił do domu", młodzież  'Alitę".

W międzyczasie w bibliotece odbywały się zajęcia rękodzieła na temat walentynek oraz Dnia Kota oraz oferowano kolorowanki,zajęcia plastyczne i zabawę w pokoju dziecięcym. Dzieci otrzymały również zaproszenie na zabawę karnawałową pt;" Bal Królowej Śniegu"do Łubna. Wszystkie zainteresowane osoby mogły więc wybrać coś dla siebie.

K.Sokolik