Ferie z biblioteką

Ferie zimowe w Filii nr 6 w Łubnie przebiegały pod hasłem ,, U Królowej Śniegu ''. Zajęcia rozpoczęły się projekcją baśni ,,Królowa Śniegu''.Na kolejnych spotkaniach miały miejsce pogadanki  z dziećmi na temat zmian jakie dokonały się na Ziemi po rozbiciu lustra ,a także bezpieczeństwa w czasie zabaw zimowych . Uczestnicy przypomnieli sobie również numery telefonów służb ratunkowych. Podczas zajęć dzieci uczestniczyły w różnych formach zabaw : kalambury ,  gry ruchowe , gry stolikowe i oczywiście gry komputerowe . Odbyły się również zajęcia  literackie i plastyczne . Z prac dzieci zorganizowano na sali wystawę .Dzieci bardo dobrze poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami dotyczącymi życia ptaków. Ogromną radość sprawił  wyjazd do kina na film pt.,, O psie , który wrócił do domu ''. Ponadto młodzież codziennie korzystała z różnorodnych gier : Xbox ,  piłkarzyki , tenis stołowy , gry planszowe . Myślimy ,że zorganizowane zajęcia przyniosły uczestnikom wiele radości , a także pogłębiły ich wiedzę i umiejętności .
Zapraszamy do fotogalerii