Bal u Królowej Śniegu

Królewski bal miał miejsce  16.02.2019 r.w filii nr 6 w Łubnie.Gospodynią balu była oczywiście Królowa Śniegu (Joanna Niemiec) , która świetnie zabawiała przybyłych gości organizując zabawy , konkursy, śpiewy i tańce. Uraczyła nas także królewskim poczęstunkiem (babeczki, muffinki , galaretki i inne frykasy ),który nam bardzo smakował. Dodatkową atrakcją dla wszystkich była możliwość zaprezentowania swoich balowych strojów , zrobienia sobie zdjęcia z Królową Śniegu na tronie królewskim i świetna zabawa w bańkach dymnych.Na końcu goście podziękowali Królowej Śniegu zbiorowym przytulasem. Biblioteka dołącza się również do tych podziękowań i ma nadzieję , że w przyszłości zorganizujemy wspólnie jeszcze niejeden bal .